• +90 312 219 44 00
  • info@rmark.com.tr
  • +90 532 476 63 93

Geçmişe dayalı tecrübemiz, geleceğimizin garantisi

RMARK, faaliyet gösterdiği sektörlerde yatırım yapmakta ve stratejik öneme sahip yeni sektörlerdeki yatırım fırsatlarını değerlendirmektedir. Geçmiş yıllara dayanan güçlü mirası ve iddialı stratejisi sayesinde RMARK, günümüzde hem Türkiye’de hem de yurt dışında, kendi iş alanlarında haklı başarılara imza atan markaları bulunmaktadır.

Dünya çapında kabul görmüş kurumsal yönetim ve kurumsal risk yönetimi ilkelerini temel alan RMARK, bir çok markasıyla da yurt içi ve yurt dışı marka Patent konusunda lider konuma yükselmiş ve yurt içi ve yurtdışı pazarlarda söz sahibi olmaya başlamıştır.

RMARK,Marka ve Patent konusunda da lider konuma yükselmiş firmalarınızın ve çözüm ortağı olmayı sürdürmüştür. Türkiye’nin sayılı Marka patent kuruluşları içerisinde yer alan RMARK, yenilikçi ve üretken kimliğiyle konusunda lider olmayı hedeflemektedir.

Biz

Güven öncelikli, Profesyonel yaklaşım odaklı, Detaycı, Müşteri adına hassas, Bilim, Teknoloji, Bilişim ve Tasarım Dünyasını yakından takip eden ve bunu iyi kullanan, Hizmet ve İletişim Modeli ile rakiplerinden fark edilir derecede ayrılan, iddialı ve büyük hedefleri olan bir TESCİL OFİSİ'nin yenilikçi ve idealist bir iş modeliyiz. Sınai mülkiyet hakları konusunda 23 yıllık deneyime sahip kadromuz ile sahip olduğumuz değerlere en az sizin kadar özen gösteriyor TAMAMEN SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER üretiyoruz. Gittikçe daha da artan sıcak rekabet ortamında, işin ta başından elinizi güçlendiriyor, olası riskleri hesaplıyor, paylaşıyor ve önlem almanızı sağlıyoruz. Biz biliyoruz ki; "Sahip olduğunuz en büyük sermaye fikirlerinizdir"

teamPerson

Rıza Doğanoğlu

Genel Müdür

Uzman Kadromuz

teamPerson

Ersun Aydın

Satış Koordinatörü - Marka Vekili
teamPerson

Hacı Osman Ayvalıoğlu

Satış Yöneticisi - Marka Vekili
teamPerson

Ersin Aydın

Makine Mühendisi – Patent Vekili
teamPerson

Tuna Özer

Resmi İşlemler Yetkilisi – Tasarım Uzmanı
teamPerson

İnci Ablak

Satış Destek Uzmanı
teamPerson

Yüksel Mercanoğlu

Satış Destek Uzmanı
teamPerson

Tuğçe Kübra Uzun

Satış Destek Uzmanı
teamPerson

Demet Yaşar

Marka Uzmanı
teamPerson

Oğuzhan Doğanoğlu

Yurtdışı Marka ve Tasarım Uzmanı
teamPerson

Merve Topal

Muhasebe Uzmanı