Müşteri Paneli Giriş

Müşterilerimiz


AYTAÇ

1993 yılında doğan Aytaç, Yimpaş Holding’e bağlı, et/et mamulleri, süt/süt mamulleri, su, meyve suyu ve diğer temel gıda maddeleri üreticisi ve pazarlama şirketidir.

ENNE

ENNE MOBİLYA Ankara merkezli bir mobilya ve içmimarlık şirketidir. 1999 dan bu yana ENNE birçok iç mekan projesine imzasını atmış ve bu süre içerisinde kendi mobilya kolleksiyonunu oluşturmuştur.

İNCİ AKÜ

Sektörünün ihracat lideri İnci Akü, uluslararası marka değerlendirme şirketi Brand Finance'ın 7'nci kez düzenlediği Türkiye'nin En Değerli Markaları Listesi'nde ilk 100 arasında yerini aldı. Geçen yıl 86'ncı sırada yer alan İnci Akü, bu yıl 81'inci sıraya yükseldi. Yapılan araştırma, İnci Akü'nün marka değerinin 29 milyon dolar değerinde olduğunu da ortaya koydu.

KEMAL TANCA

Kemal Tanca, 1950 yılında ilk adımı attığı ayakkabı sektöründe cesur, yenilikçi, şık ve kararlı adımlarla yürüyerek günümüze kadar gelen bir markadır.

PETLAS

Ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine çıkaran kuruluşlardan biri olan PETLAS, 1976 yılında kuruldu. Çeşitli girişimlerin ve yoğun çalışmaların ardından 1989 yılında ilk lastiğini üreten kuruluş, ilerleyen yıllarda kapasitesini giderek artırdı. 2005 yılında üretimini Türk Sanayiinin köklü kuruluşlarından Abdülkadir Özcan A.Ş. bünyesinde sürdürmeye başlayan PETLAS'ta değişim rüzgârları hemen hissedildi. Fabrikadan yönetim politikasına, AR-6E çalışmalarından insan kaynaklarına her alanda markayı daha da ilerletecek adımlar atıldı. PETLAS, 2.000.000 m2'lik alan üzerinde yer alan 250.000 m2'lik kapalı alana sahip fabrikada her türlü kara taşıtı lastiğin yanı sıra savaş uçağı lastiği de üretiyor; ülkemizi dünya kara yollarında başarıyla temsil ediyor.

KÖFTECİ RAMİZ

Köfteci Ramiz ulusal bir markadır. Yöre etlerinin değerlendirildiği et işleme tesisinde artık sadece köfte değil sucuk üretimi de yapılıyor. Köfte, Ramiz Usta’nın zamanındaki gibi elle şekillendirilirken, hijyen ve sanitasyon şartları sağlanarak Gıda Üretim İzin Sertifikaları alındı. Dünyanın önde gelen Gıda Denetim Kuruluşu olan İngiliz World Certification Services firması tarafından ISO-9001 ve HACCP sertifikaları verildi.

METRO TURİZM

Ciro büyüklüğü ve taşınan yolcu sayısı açısından Türkiye'nin en büyük karayolu yolcu taşıma şirketi konumunda olan Metro turizm'in filosunda 415'ü kendi öz malı olmak üzere toplam 1303 otobüs bulunmaktadır. Bağlı bulunduğu Metro Holding'in güçlü sermaye yapısı ve etkin organizasyon oluşumunun yanı sıra, Metro Turizm, Türkiye'nin dört bir yanına yayılan 895 adet aktif acentesiyle, yurt içi ve yurt dışı bilet satış ağıyla ülkemizdeki en etkin karayolu yolcu taşıma şirketidir. 1992 de kurulan Metro Turizm yıllı yolcu taşıma kapasitesi ve hizmet ağını istikrarlı bir biçimde her faaliyet döneminde önemli ölçüde artırmaktadır.

2012 yılında 20 milyon düzeyinde olan Şirket'in toplam yolcu sayısının, 2013 yılında 22 milyon seviyesine getirilmesi hedeflenmektedir. Havayolu, denizyolu ve demiryolu yolcu taşımacılığında cazip alternatiflerin oluştuğu bir dönemde, Metro Turizm'in yolcu ve sefer sayısını artırmaya devam etmesi Şirket'in sektördeki güçlü konumunu gözler önüne sermektedir.

NİĞDE GAZOZU

Üretimine 1962 yılında İsmet Olcay tarafından 44 metrekarelik bir dükkânda başlandı. Niğde gazozu bugün Niğde Meşrubat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi tarafından yıllık 8 milyon şişenin üzerinde bir kapasiteye sahip fabrikada üretilmektedir.

PANORA

16 Ağustos 2004 tarihinde beş ortak ve 50 bin TL sermaye ile faaliyetine başlamıştır.

Gerek Ankara ve gerekse bölge halkının ihtiyaçlarına karşılık verecek kaliteli düzeyde bir “Alışveriş ve Yaşam Merkezi” yapılmasına karar verilmiş ve şuan sektöründe tanınan bir marka haline gelmiştir. Aynı zamanda Borsada yerini almıştır.

SEÇİL

Tarzını ortaya koyan, iyi giyinmekten hoşlanan ve modayı takip eden; güçlü bir kadın silueti olan Seçil Giyim 1981 yılında Faik Güngör tarafından kurulmuştur. Ankara Demirtepe'de 9 personeliyle ilk olarak etek ve pantolon üzerine üretime başlamıştır.

2000 yılında Balgat'a geçen Seçil Giyim merkez binası; yönetim, pazarlama, satış, muhasebe, finans, ürün geliştirme ve tasarım, gibi operasyonel birimlerin yanında, fason üretim operasyonlarının ve tüm lojistik organizasyonunun da yer alacağı şekilde konumlandırılmıştır.

Pierre Cardin Mobilya

Evinizin yeni tarzı mobilyalar Tarz mobilya da! Yatak odası, yemek odası, salon takımı ve daha yüzlerce ürün çeşidi ile Türkiye nin en kaliteli mobilya markasıdır. BYM Mobilya firması tarafından kullanılmaktadır.

ERPİLİÇ

Erpiliç, 1969 yılında 200 civcivle başladığı üretim sürecine, 1991 ve 1994 yılları arasında Er Civciv Şirketi kurarak devam ettirmiştir. Daha sonra 1995 yılında ERYEM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adı altında yem fabrikasını kurarak entegrasyonun ilk adımları atılmıştır. Şu anda 2300 çalışan, 1300 üreticisi ve 70 bayisi ile faaliyetine devam etmektedir. Tanınmış bir markadır.

AKO Abdülkadir ÖZCAN

1955 yıllarında ticari hayatına başlayan Abdulkadir Özcan, 1970 yılında Abdulkadir Özcan A.Ş.’ni kurmuştur. Lastiğin hurdasını satarak işe başlayan Abdulkadir Özcan lastiğin yeterli olmadığı o dönemlerde yapılan basit işlemlerle diş açılarak ve kaplatılarak lastiğin yeniden satışını sağlayan firmalara lastik tedarik etmiştir.

Şuan; Abdulkadir Özcan A.Ş., Kore’nin Hankook, Tayvan’ın Maxxis, Japonya’nın Toyo markalarını Türkiye’ye taşıyarak bu markaların ülkemizdeki tek temsilcisi olmuştur.

BOLÇİ BOLU ÇİKOLATASI

BOLÇİ, 2000 yılında Deniz Gıda Sanayi’nin, kimilerine göre büyük risk sayılan, “Bolu’ya özgü ulusal bir marka oluşturma” hayali ile çıktığı yolda yürütülen pazar oluşturma, markalaşma, satış ve ARGE çalışmaları sonrasında hedefine ulaşmış bir çikolata markasıdır. Türkiye’ye özgü geleneksel gıda listelerinde başı çeken BOLÇİ, “Bolu’nun markaları” sıralamasında en başta yer almaktadır. Ulusal medya ve internet ortamında sıkça yer bulan, lezzet siteleri ve blog’larda övgü dolu cümlelerle anlatılan, ünlü yazarlarımızın köşelerine konu olan ve tüketicisinin aşkla sahip çıktığı BOLÇİ, ismi ve benzersiz ürünleriyle Bolu’ya da “marka şehirleri” ayrıcalığını kazandırmıştır. Sıradışı lezzet tutkunlarının gözdesi BOLÇİ, artık klasik hediyelik sıkıntısına son veren ve özel günlerde de armağan edilebilecek en seçkin üründür. BOLÇİ, metropollerdeki AVM’lerde, organik-yöresel ürün pazarlarında, zincir mağazalarda, seçkin tesis ve kuruyemişçilerde bulunmaktadır ve satış ağı her geçen gün genişlemektedir.

DERMOKİL

2006 yılında Sivas'ta kurulan modern üretim tesisi ve konusunda uzman kimya mühendislerinden oluşan AR-GE ekibi ile oluşturulan Ezel Kozmetik'in fabrikası, yaptığı ileri teknoloji makineleri ve lojistik hizmetiyle kozmetik sektöründe lider marka olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

ÖMÜR PEN

Anadolu'nun girişimci ruhunu taşıyan ÖMÜR PEN ailesi bu süreci iyi okumuş Niğde ilinde üretim koşusuna çıkarak başarı hikayesini yazmaya başlamıştır. Şuan Türkiye nin sektöründe tanınan markaları arasında yerini almıştır.

SAFKAR

Avrupa’nın, sektöründe en önemli mobil iklimlendirme sistemleri tasarlayıcısı ve üreticilerinden biri olan SAFKAR, 60 kişilik AR-GE Ekibiyle, Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) ve TÜBİTAK onaylı AR-GE ve Test Merkezi ile dünya çapında 336 bayisi ve 33 ülkeye ihracatı ile müşterilerin proje partneri olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

STARMAXX

Starmaxx Lastikleri Petlas Lastik Fabrikası tarafından üretilmektedir.Starmaxx ürün yelpazesi içinde binek, hafif ticari ve otobüs-kamyon, zirai, iş makinesi, harfiyat/inşaat yol dışı araçları lastikleri bulunmaktadır. Starmaxx ISO 9001 Kalite Sistem Güvencesi ve AQAP-110 Endüstriyel Kalite Güvencesi sertifikalarına sahiptir. Starmaxx Lastikleri dünya çapında yüze yakın ülkeye ihrac edilmektedir ve dünya lastik pazarında geniş ve istikrarlı bir dağıtım ağına sahiptir. Yenilikçiliği, eşsiz kalite yaklaşımı ve liderlik misyonu, kaliteli ve müşteri odaklı üretim ile birleşince Starmaxx markasının sürekli gelişmesini ve uluslararası pazarda konumunu sağlamlaştırmasını sağlamaktadır.

EGE FREN

Ege Fren Sanayi ve Ticaret A.Ş, 21 Ocak 1987 tarihinde Özakat Holding’e bağlı Otomobilcilik A.Ş. ile Rockwell International Finance Co. tarafından kurulmuştur.  Ana fabrikası Pınarbaşı-İzmir’de olup 8.500 m2’si kapalı olmak üzere 14.500 m2’dir. İhracat amaçlı üretim yapan ikinci fabrika 6.200 m2 kapalı alana sahip olup Ege Serbest Bölgesi Gaziemir-İzmir’dedir.

YILTAŞ GRUP

1981 yılında Abdullah ÇİÇEK tarafından şirketleşen kuruluşumuz nakliye ve çimento işleri ile çıktığı yola günden güne büyüyerek ve çağın gerekliliği olan tüm yenilikleri takip ederek inşaat - taahhüt, hizmet, teknoloji, medya, medikal ve gıda sektörlerinde yapmış olduğu yatırımlar ile İç Anadolu’nun en büyük grup şirketlerinden birisi olmuştur. Yıltaş şirketler grubu dinamik ve tecrübeli kadrosu ile yatırımlarına devam etmektedir.

İMAMOĞLU

1967 yılında girişimci ruha sahip 3 kardeş tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Pazar tezgahında başlayan ticaret hayatı, güç birliğinden en ufak bir şey kaybetmeden 45 yıllık iş hayatı serüveninde sektöründe önemli bir yer edinerek, daha da güçlenerek, daha da büyüyerek günümüzde de sürmektedir.

AXPE

1979 Tuğba Çanta San. Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulan ve Çanta, Valiz, cüzdan vb. gibi ürünleri üreten bir firma olup, her geçen gün kendini geliştirerek AXPE markasını oluşturdu. Şuan sektörde tanınan ve tercih edilen bir marka haline geldi.

ZARACCOM

2005 yılından bugüne kadar ZARACCOM Lenses markası ile Kontakt Lens ve Göziçi Lensi üretimi yapan Türkiye’nin ilk üreticisi konumunda olan Anadolu Tıp Teknolojileri A.Ş. firmasının markasıdır.

Win Life

ÖMÜR PEN, PVC kapı ve pencere üretimine getirdiği yeniliklerle sektörün lider firması olmayı başarmış ve WİNLİFE markası ile sektörde büyümeye devam etmektedir.

ÜÇ-EL AYAKKABI

El emeği üretimle sektöre adımını atan ÜÇ-EL, bugün DÜNYA KALİTE ÖDÜLÜ’NE sahip, her ilde bayisi bulunan ve dünyanın 20 ülkesine ihracat yapan bir firmadır.

TÜMSİAD

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği’dir. Kısa adı TÜMSİAD dır. Derneğin Merkezi İstanbul olup, Yurt İçinde ve Yurt Dışında Şubeleri bulunmaktadır.

TURGUTLU TİCARET VE SANAYİ ODASI

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası

TUKDER

Tuğla ve Kiremik Sanayicileri Derneği olarak faaliyet göstermektedir.

TUĞBA ÇANTA

1979 Tuğba Çanta San. Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulan ve Çanta, Valiz, cüzdan vb. gibi ürünleri üreten bir firma olup, her geçen gün kendini geliştirerek devam etmektedir. Şuan sektörde tanınan ve tercih edilen bir marka haline geldi.

TERMO DİNAMİK

1992 yılında kat kaloriferi kazanı üretimiyle sektöre adım atan Termodinamik; her geçen gün ürün gamını arttırarak 400 çalışanı, 22.000m² alan üzerinde kurulu modern üretim tesisleri ile müşteri odaklı ve kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibiyle üretim yapmaktadır. Termodinamik Şirketler Grubu, Türkiye genelinde 500 seçkin bayi noktası ve 250 yetkili servis noktasından tüketicisine ulaşmaktadır. Termodinamik sadece Türkiye’de değil dünya çapında kalitesini ve güvenirliğini ürünleri için aldığı uluslararası standart belgelerinde ispatlamış ve dünya standartlarındaki üretim kapasitesiyle Amerika’dan Avrupa’ya, Ortadoğu’dan Türki Cumhuriyetleri’ne kadar çok çeşitli pazarlarda ürün satış faaliyetlerini sürdürmektedir. Termodinamik 2011 yılında, kalite ve inovasyon uygulamalarında AB normlarına uygun mal ve hizmet üretimi gerçekleştirdiği için 3. Uluslararası AB Kalite Zirvesi kapsamında Tüketici Akademisi AB Kalite Ödülü’nü; 2012 yılında ise Türkiye’de hizmet veren her sektörün en iyilerinin belirlendiği 25. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde Kalite Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır.

TERCİH

Ankara da faaliyet gösteren firma Tekstil mağazaları arasında tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

ŞİFANUR

1986 yılının başından bu güne faaliyet göstermekte olan Şifa Zeytinyağları, , 2001 yılında etrafındaki yüzbinlerce zeytin ağacının ortasında titizlikle kurulmuş olan 2000 m2 kapalı alan ve 6000 m2 açık alana sahip fabrikası ve üstün kalite anlayışıyla hizmet vermeyi öncelikli ilke edinmiştir. % 100 güvenceli müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizdendir. Vizyon ve misyonunu bu anlayışla oluşturan Şifa Zeytinyağları Şifanur ve Gold Drop markalarıyla kalite ve gıda güvenliği çerçevesinde hizmet vermektedir.

SANART

2000 yılıda kurulan “Sanart” Reklam Ajansı olarak hizmet vermektedir.

SAN&FA

SAN&FA Türk tekstil endüstrisinde sektör lideri olan bir aile şirketidir. Şirket 1950 yılında tekstil ürünleri satışı şirketi olarak kurulmuş ve daha sonra 1993 yılında günümüz erkeğine ve bayanına yönelik lüks örme hazır giyim ve aksesuarları imal etmek üzere fabrika kurmuştur. SAN&FA markası mükemmel bir örme giyim tarzını, yüksek kaliteyi ve özel kıyafetler giyme hissini temsil eder.

POWERWAX

POWERWAX, Ozan grup markası olup, akaryakıt sektöründe her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

POLFİSAN

Polfisan markası, Çocuk Oyun Parkları ve Spor Kondisyon aletleri imalatı yapan, alanında yüksek hedefleri olan güçlü ve öncü bir markadır. 15 yıllık imalat tecrübesini, günümüz teknolojisiyle birleştirip sürekli kendini yenileyerek müşterilerine güven ve memnuniyet sunmaya devam etmektedir.

Piazza Alüminyum Sistemleri

Öz Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti. 1986 yılında kurulmuş olup, alüminyum sektöründe faaliyet göstermektedir. Ürünlerini PİAZZA markası ile alıcılarına sunan firma çok kısa sürede markasını sektörde aranan ve tercih edilen markalar arasına girmesini sağlamıştır.

ÖĞRETMENLER HALI MOBİLYA

1994 yılında Ankara'da kurulmuştur. Faaliyet konusu halı satışı ile başlamıştır. Bir yıl sonra mobilya satışı üzerine yoğunlaşmış, yaptığı yatırımlar, güvenilir ve başarılı pazarlama stratejileri ile kısa sürede Ankara bölgesi Halı ve Mobilya sektöründe yer almayı başarmıştır.

OSKAR PASTANELERİ

Ankara da tek şube ile başlayan Oskar Pastaneleri şuan 3 şehirde 6 şube ve her zaman esas ilke olarak kabul ettiği müşteri memnuniyeti ile yoluna devam etmektedir.

MOCASSINI

İtalyan modasının Ankara’daki aynası olan Mocassini, 2003’ten bugüne müşterilerine kaliteli hizmet anlayışı ile öncülük etmektedir. Özellikle ayakkabı modasının başkenti olan İtalya’daki en gözde markaları bünyesine alan Mocassini tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

MARKA ALIŞVERİŞ

Marka Alış Veriş Merkezleri Market 2001 yılında Sivas da kurulmuştur. Yarım asırlık ticaret birikimine sahip olan firma, yaptığı güçlü yatırımlarla, kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürmektedir. Bugün bölgenin Sivas ve Tokat İl ve İlçelerinde 38 Şubesi ile yaklaşık 40.000 m² lik mağaza büyüklüğüne sahiptir.

MANİSA BELEDİYESİ

Manisa Belediyesi logosunu ve markasını kuruma altına aldı.

JUNKER

Burgazlı Tekstil, firmasının bir markasıdır. Her türlü tekstil sanayi deri giyim konfeksiyon trikotaj iplik ve kumaş alanlarında faaliyet gösteren bir marka olup, ihracat ağırlıklı çalışmaktadır.

HELENA WOOD ART

HELENA SEDEFLİ MOBİLYA LTD. ŞTİ. 1993 yılında sedef ve ahşap el sanatları sektörüne hizmet etmek üzere Hatay da kurulmuştur.Türk el sanatlarının güzel sedef işlemelerinin en nadide örneklerini sergileyerek ve yurt içi ve yurt dışında ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek HELENA SEDEFLİ MOBİLYA olarak haklı gururunu da taşımaktadır.

GENÇ TÜMSİAD

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği’dir. Kısa adı TÜMSİAD dır. Derneğin Merkezi İstanbul olup, Yurt İçinde ve Yurt Dışında Şubeleri bulunmaktadır.

EMS

Türkiyenin en büyük ambulans üreticisi olan firma, acil yardım ambulansları, hasta nakil ambulansları, özel modifikasyon ambulanslar, 4*4 arazi ambulansları, mobil sağlık araçları, midibüs, otobüs tip sağlık araçları, komuta kontrol araçları, konteynır tip sağlık araçları üretilmekte bunun yanında ana sedeye, transferli ana sedye, sandalye sedye, faraj sedye, ked yelekleri, traksiyon atel setleride diğer üretim yelpazemizi oluşturmaktadır. Ayrıca yanında Defibrilatörler, Portatif ultrason cihazları, ventilatör, aspiratör, canlandırma çantaları alanındada hizmet vermektedir.

EMMOĞLU BAKLAVACISI

1994 yılında bir aile şirketi olarak kurulan EMMOĞLU, kurulduğu günden bu yana baklavada lezzetin ve kalitenin simgesi olmuştur. Daha önce tek mağaza ile faaliyet gösteren firma şuan, Antakya, Samandağ, İskenderun, Arsuz ve Adana şubeleri ile büyümesine devam etmektedir.

DUAYEN MOBİLYA

70’li yıllardan günümüze gelen, marangozluktan mobilyacılığa geçişte babadan oğula miras kalan bir sanatın öyküsüne sahip olan Duayen Mobilya’nın merkez mağazası ve üretimi Ankara-Siteler’de bulunmaktadır. Ankara’nın yanı sıra; Modoko İstanbul, Mobesko İzmit, Gaziantep , Trabzon ve Samsun mağazaları ile de Türkiye geneline yayılma gayreti içerisindeki Duayen Mobilya; Provans, Country ve Haute Couture olmak üzere 3 farklı koleksiyona sahiptir. Türkiye’de tasarım eksikliğinin bulunduğu bu sektörde kendine özgün çizgisi ile bir kimlik bulmuş ender mobilya firmalarından biridir.

ÇELİKLER

Market alanında faaliyet göster firma her geçen gün şube sayısını artırarak büyümeye devam etmektedir.

ÇEBİ

ÇEBİ A.Ş. 1979 yılından günümüze kadar, mobilya kulp ve düğmeleri, bağlantı elemanları, elbise askıları,cam masa tablaları için flanş ve bağlantı elemanları üretmekte olup, mobilya aksesuarları sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir.

ÇALKAN

Çalkan Şirketler Grubu 1997 yılında Rusya'da gıda alanında faaliyet göstererek iş yaşamına başlamıştır. Gıda - hayvancılık ve inşaat sektörlerinde yenilikçi, çevreci ve müşteri odaklı bir anlayışla faaliyetlerini sürdüren Çalkan Şirketler Grubu daha sonra catering, ithalat & ihracat ve tarım alanlarında da gerek Türkiye'de gerekse yurtdışında çalışmalar yürüterek gelişimine devam etmiştir. Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ''Önce Kalite'' prensibiyle hareket eden Çalkan Şirketler Grubu bugün 700'ü aşkın personel ve 100'ü aşkın araç filolsu ile hizmete devam etmektedir.

BESA İNŞAAT A.Ş

1995 yılında kurulan BESA İnşaat A.Ş.; kırk yıla yakın süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve son yirmi yıl içerisinde konut ve ticari nitelikli çok sayıda inşaat gerçekleştirmiş "Bezci İnşaat" firmasının kuruluşudur.

BEHDER ANABOLU

Muhteşem bir doğa ve Türk Mutfağı dendiğinde ülkemizin ilk akla gelen yöresi BOLU'nun bu iki güzelliğini birleştiren BEHDER, tamamen kadın girişimcilerden oluşan kadrosu ve yüzyıllardır uygulanan geleneksel, doğal üretim tekniklerini, BOLU'nun eşsiz doğasında yetişen tahıl, meyve ve sebzelerle buluşturarak, tamamen hijyenik koşullarda imal edip yine aynı anlayışla pazara sunmaktadır.

BAKİ SEDEF KULP

1968 yılında Antakya da kurulan firma mobilya aksesuarları sektöründe faaliyet göstermektedir. Sektöründe ararnan ve tercih edilen bir marka olup, her geçen gün kendini geliştirerek ticari hayatına devam etmektedir.

BAFFİ MOBİLYA

Türk Mobilya tasarım arenasında kendine özgü bir çizgiye sahip olan BAFFI, yalınlığıyla şekillenen ürünleri ile yükselen bir grafik izliyor. Özgün tasarımının adeta geleceği kurguladığını düşünerek devam etmektedir.

ATILIM ÜNİVERSİTESİ

Atılım Üniversitesi, 15 Temmuz 1997 tarihinde Ankara'da Atılım Vakfı tarafından kurulan 2547 sayılı kanun ile vakıf yükseköğretim kurumlarına ilişkin hükümlerine tabi olmak üzere kamu tüzel kişiliğine sahip bir vakıf üniversitesidir.

ANTAKYA ANTİK HAN

Hatay şehrinde 200 kişilik oturma kapasitesine sahip çocuk oyun parkıyla ,mükemmel yemek çesitleri ve üstün kalitesiyle hizmet veren bir markadır.

ANKARA ÇELİK KAPI

Çelik kapı tasarımı, üretimi, satışı ve servisi konularında faaliyet gösteren şirket, 1994 yılında Ankara’da kuruldu.

ANEMON MÜCEVHERAT

Anemon Mücevherat Pırlanta Elmas ve Kuyumculuk sektöründe faliyet göstermektedir.

ANADOLU UN SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

1985 yılında Ankara Bölgesi  Değirmenciler Derneği olarak kurulmuş, daha sonra  Un Sanayicileri  adını  almış, 13 Nisan 2006 tarihinde yapılan genel kurul da   Anadolu Un Sanayicileri Derneği adını  alarak ülke genelinde üye kaydına ve faaliyetlerine  devam etmektedir.

ALTINKAYNAK KARDEŞLER

1967 yılında girişimci ruha sahip 3 kardeş tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Pazar tezgahında başlayan ticaret hayatı, güç birliğinden en ufak bir şey kaybetmeden 45 yıllık iş hayatı serüveninde sektöründe önemli bir yer edinerek, daha da güçlenerek, daha da büyüyerek günümüzde de sürmektedir.

EDEM Dondurma & Waffle

Asırlar öncesine dayanan dondurmacılık mesleğine 5 kardeş, 46 Edem dondurmaları olarak başlayan 46 EDEM DONDURMALARI olarak 4. şubesi bulunmaktadır. Hiç bir zaman kalitesinde taviz vermeyen ve müşterilerine saygıda kusur etmeyen ve uzun yıllar boyunca 46EDEM PASTANELERİ bu şekilde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

AYTAÇ
ENNE
İNCİ AKÜ
KEMAL TANCA
PETLAS
KÖFTECİ RAMİZ
METRO TURİZM
NİĞDE GAZOZU
PANORA
SEÇİL
Pierre Cardin Mobilya
ERPİLİÇ
AKO Abdülkadir ÖZCAN
BOLÇİ BOLU ÇİKOLATASI
DERMOKİL
ÖMÜR PEN
SAFKAR
STARMAXX
EGE FREN
YILTAŞ GRUP
İMAMOĞLU
AXPE
ZARACCOM
Win Life
ÜÇ-EL AYAKKABI
TÜMSİAD
TURGUTLU TİCARET VE SANAYİ ODASI
TUKDER
TUĞBA ÇANTA
TERMO DİNAMİK
TERCİH
ŞİFANUR
SANART
SAN&FA
POWERWAX
POLFİSAN
Piazza Alüminyum Sistemleri
ÖĞRETMENLER HALI MOBİLYA
OSKAR PASTANELERİ
MOCASSINI
MARKA ALIŞVERİŞ
MANİSA BELEDİYESİ
JUNKER
HELENA WOOD ART
GENÇ TÜMSİAD
EMS
EMMOĞLU BAKLAVACISI
DUAYEN MOBİLYA
ÇELİKLER
ÇEBİ
ÇALKAN
BESA İNŞAAT A.Ş
BEHDER ANABOLU
BAKİ SEDEF KULP
BAFFİ MOBİLYA
ATILIM ÜNİVERSİTESİ
ANTAKYA ANTİK HAN
ANKARA ÇELİK KAPI
ANEMON MÜCEVHERAT
ANADOLU UN SANAYİCİLERİ DERNEĞİ
ALTINKAYNAK KARDEŞLER
EDEM Dondurma & Waffle